Logistika yra platų spektrą apimanti rinka, kuri sukuria daugybę patrauklių darbo bei karjeros galimybių kurios nuolat auga. Todėl jei svarstote apie karjera šioje srityje, pateikiame Jums keletą esminių faktorių padėsiančių lengviau apsispręsti.

  • Galite būti tikri, jog visada būsite paklausūs

Dėka nuolat augančios globalizacijos, logistika tampa vis paklausesnė ir daugiau darbo vietų sukurianti rinka. Pasak pastarųjų tyrimų, planuojamas didesnis nei 25% šuolis naujų darbo vietų atsiradime visoje Europoje tarp 2010-2020m. Tai reiškia, jog atsiras tūkstančiai naujų darbo vietų ir logistikos ekspertų paklausa nenustos augusi.

  • Patrauklios karjeros siekimo galimybės

Kadangi logistika turi platų pareigybių spektrą, galimybių siekti karjeros nuolat daugės. Dauguma įmonių yra labiau linkusios kelti savo darbuotojų kvalifikacijas ir į aukštesnes pozicijas paskirti ilgamečius darbuotojus, nei ieškoti naujų. Todėl jei žemesnėje karjeros pakopoje puikiai atliksite savo darbą, neabejotinai būsite paaukštintas.

  • Logistika yra globali

Skirtingai nuo kitų rinkų, logistikos specialistai yra paklausūs visame pasaulyje. Beveik visos pasaulio kompanijos ar organizacijos turi logistikos skyrius ir nuolat ieško naujų darbuotojų. Žinoma, tokiose valstybėse kaip Kinija ar Vokietija tokių darbų pasiūla yra ženkliai didesnė, tačiau tikras šios srities specialistas be vargo ras darbą ir atokiausiame pasaulio krašte.

  • Tai puiki sritis siekiantiems tarptautinės karjeros

Dirbant logistikoje neišvengiamai praplėsite savo tarptautinių kontaktų sąrašą, susipažinsite su naujomis kultūromis bei pagerinsite savo užsienio kalbų gebėjimus. Todėl efektyviai dirbdami su užsienio klientais neišvengiamai būsite pastebėti ir galite potencialiai sulaukti pasiūlymo pasisemti puikios patirties užsienyje.

  • Sėkmingai karjerai nebūtinas aukštasis išsilavinimas

Dauguma mano, jog logistika yra ypač sudėtinga specialybė reikalaujanti aukštojo išsilavinimo, tačiau tai nėra tiesa. Kaip jau buvo minėta anksčiau, logistika apima labai platų pareigų spektrą ir darbo šioje srityje gali rasti kiekvienas. Svarbiausia- atsiradus galimybei įrodyti, jog gebate efektyviai atlikti savo darbą ir karjeros kilimo laiptai bus visuomet atvirti.